Maximalizujte Váš biznis!

Zoptimalizujeme Vaše web stránky, reklamné kampane aj marketingové procesy.

Nič nie je dokonalé, avšak spoločnými silami sa k dokonalosti vieme priblížiť. Prečo spoločnými? My dodáme naše know-how - Vy skúsenosti z biznisu a výsledok je na svete. V priemere zaznamenávame u našich klientov 20-35% zlepšenie výkonu.

Optimalizácia Google Ads kampaní

Viete, koľko je optimálna cena za klik pre Vaše top slová? Čo Vám v kampaniach chýba?

Ako to celé funguje:

 • Na základe analýzy Vašich kampaní zrealizujeme optimalizáciu jednotlivých častí účtu. Optimalizácia spočíva vo vytvorení nových kampaní, textov atď., aby sa zachoval ich pôvodný stav pre budúce porovnania a vyhodnocovanie.

 • Pôvodné kampane sa pozastavia a do účtu sa nahrajú nové kampane, texty, bannery, klúčové slová atď.

 • Nastaví sa obdobie 6 - 8 týždňov, počas ktorých budú kampane pod dennodenným drobnohľadom. Zásahy do kampaní sú v tomto období držané na minime a obmedzujú sa len na výnimočné situácie.

 • Vyhodnotenie výkonu kampaní a následné optimalizačné kroky.

Optimalizácia Ads kampaní, napriek svojim okamžitým výsledkom, je konštantný proces, keďže okrem užívateľov sa mení aukcia, konkurenčné prostredie, funkcionalita Ads platformy, produktová rada atď. S nami ste ale vždy minimálne o krok vpred!

Optimalizácia pre vyhľadávače

Viete, prečo nie je SEO zdarma? Kedy sa oplatí SEO a kedy PPC?

Ako to celé funguje:

 • Prediskutujeme s Vami jadro Vášho biznisu, konkurenciu a príležitosti.

 • Na základe SEO analýzy navrhneme súbor optimalizačných krokov s dôrazom na optimalizáciu existujúceho a tvorbu nového obsahu.

 • Tvoríme, alebo dohliadame nad tvorbou a implementáciou optimalizovaného obsahu.

SEO optimalizácia je na rozdiel o platených kampaní beh na dlhé trate. Práce so stránkou, obsahom, sociálnymi médiami atď. potrebujú čas, aby sa prejavili vo výkone stránky. Ak očakávate zázraky alebo nekalé praktiky, tak s nami nepočítajte. Pre najlepší efekt je v procese kritická Vaša účasť, keďže Vy najlepšie rozumiete danému biznisu.

Optimalizácia Facebook kampaní

Viete, na čo sa Facebook najviac hodí? Prečo je naháňanie "lajkov" hlúposť?

Facebook je silná platforma na oslovenie Vašich zákazníkov.

Ako to celé funguje:

 • Na základe analýzy Vašich kampaní zrealizujeme optimalizáciu Facebook kampaní. Pri optimalizácii Facebook vytvárame nové kampane, aby sa umožnilo porovnanie a vyhodnocovanie.

 • Pôvodné kampane sa pozastavia a do účtu sa nahrajú nové kampane.

 • Nastaví sa obdobie 6 - 8 týždňov, počas ktorých budú kampane pod dennodenným drobnohľadom. Zásahy do kampaní sú v tomto období držané na minime a obmedzujú sa len na výnimočné situácie.

 • Vyhodnotenie výkonu kampaní a následné optimalizačné kroky.

Optimalizácia Facebook kampaní je konštantný proces, keďze okrem správania užívateľov sa mení hlavne konkurenčné prostredie, funkcionalita Facebook platformy, produktová rada atď. S nami ste ale vždy minimálne o krok vpred!

Kalkulácia zadarmo

Chystáte nový projekt?

Počítajte s nami

Kontaktujte nás

Certifikáty